Tip Škola Rocku @ Praha - Uhříněves

Léto je našlapané koncerty a fesťáky k prasknutí, vměstnat si tam jednodenní open air ale určitě zvládnete. Škola Rocku nabízí známá jména hudebního průmyslu stejně jako nováčky, svou slávu teprve vyhlížející.

Letos se tento festival přesouvá se svým čtvrtým ročníkem na rozlehlejší lokaci areálu Smeťák v Uhříněvsi, takže místa bude pro všechny habaděj. Pořadatelé se postarali o našlapaný line-up, jehož hlavním tahounem je česká popová skupina UDG. Kromě nich ale zazní punk od Jaksi Taksi a zkušených Maniac. Pro zastánce rocku je nachystaný Houpací kůň nebo Last Station.

Na své si přijdou i hipsteři slídící po nejnovějších kouscích k obdivu. Mezi veterány vystoupí i čtyři studentské kapely, které si toto privilegium vybojovaly v soutěžních předkolech získáním sympatií poroty ale i diváků. Právě tohle je totiž alfou a omegou Školy Rocku – postavit na stejné pódium začínající naděje i ověřené kapely naší hudební scény a dát jim tak ochutnat záři reflektorů, pod jakou hrají třeba právě údégéčka. Nejen to, ze čtyř finalistů nakonec vzejde maxifinalista a tato kapela pak poputuje k dalším příležitostem dláždícím cestu k provalení svého jména. Kdo by nejihl dojetím nad touto bohulibou činností?

Za celodenní hudební požitek v sobotu 18. června 2016 vypláznete 125 kaček v předprodeji a na místě vás to vyjde na 200Kč. Za hubičku, že? Veškeré další informace najdete na stránkách festivalu skola-rocku.cz.
ČTĚTE DÁL: