CR
EAT
IVE
BLO
CK
Creative Block je projekt založený studenty a mladými lidmi internetové generace. Naší misí je vytvořit kulturní portál, za který bychom se nemuseli stydět ve světovém kontextu. Píšeme pro vlastní generaci o věcech, které nás zajímají a které máme sami rádi.

Creative Block tvoří lidé, kteří si nenechají ujít žádnou akci, stojí fronty na premiéry filmů, čekají, kdy nová alba uniknou na netu a snaží se o událostech vědět ještě než se stanou. Ukážeme vám nejžhavější várku gifů, klipů a trailerů, které baví celý internet právě teď a nabídneme vám recenzi na nejaktuálnější desku nebo film. A díky Creative Block TV najdete spoustu rozhovorů, reportáží a recenzí i ve formě videa na našem Youtube kanálu.

Takže like, follow a subscribe. Creative Block. Kultura bez kravaty.
ČLENOVÉ:
REDAKCE:
David Pozníček Je mu přes 20 let, ale míň než 25. Bydlí ve městě, jehož sláva dotýká se akorát tak smogu. Studuje podnikovou ekonomiku a management, rád hraje hry jakéhokoliv druhu a neumí prohrávat. Věří, že se věci dějí z určitých příčin, ale nevěří na osud.
Adèle Frédy Rozmařilá Polofrancouzka, co miluje víno, hudbu a Doctora Who. Studentka práv. Jednou se rozhodla, že svůj život promarní alternativním chápáním světa i lidí, a tak to udělala. V redakci dohlíží na pravopis a strká nos do celkového dění CB.
Regina Tesařová Ve skutečnosti vůbec nic neumí, ale ráda hraje hokej, fotí, píše a dovede také číst, čehož plně využívá. Nerada mluví s lidmi a chystá se emigrovat do Kanady. Co se hudby týče, nepohrdne ničím. Jejím snem je stát se maskovanou bojovnicí se zločinem.
Pavel Sigmund Stydlivý prasák a příležitostný zhýralec se sklony k misantropii. Libuje si v ruské literatuře, beatnicích a nejlepší hudbě posledních pěti set let. A občas si hraje na spisovatele.
Kamila Plísková Píše básně, které nikdo nečte. Miluje hudbu, film, seriály, literaturu i tanec a všemu se někdy snažila a někdy i stále snaží věnovat. Venku nosí sluchátka a přitom si zapisuje slova, která ji na ulici napadají. Doslova.
Rado Fiala Je milovník mainstreamové animované a obrazové tvorby. Samozvaný odborník na studia Marvel a Ghibli. Duší velký hráč a celoživotní hledač kvalitních příběhů.
Michaela Kašičková Narodila se 1. 5. 1990 v Brandýse nad Labem. Mezi její záliby patří literatura, pedagogika a psychologie, pilates, zumba, turistika, cyklistika, rock a pivo.
Jan Štěpánek Přesně ten typ člověka, který o sobě dokáže napsat pár řádků ve složitém souvětí, fabulovat, používat termíny a cizí slova, mluvit ve více či méně abstraktních metaforách, potvrdit, že toto všechno skutečně dělá, ale přitom o sobě neříct vůbec nic.
Josefina Wankeová Kinematografický nadšenec. Geek-ish. Osciluje mezi intenzivní nenávistí a láskou ke světu. Má ráda divné věci, obří roboty a spánek. Fušuje do umění. Aspiruje na to stát se psem. Převážně neškodná. Značka: Weird since 1994.
Dan Hanták Budoucí učitel čestiny a dějepisu, který se zajímá o spoustu věcí okolo. Hodně hraje, čte, tu a tam ještě stále zkoukne nějaký seriál, ale hlavně hraje divadlo a dělá titulky k seriálům.
Jakub Kameníček Hodný a milý člověk milující hudbu, reklamu, hry a všechny informace z webů a internetových pavlačí jako je facebook. Těmto činnostem věnuje většinu svého času a riskuje epilepsii, jenom proto, aby čtenářům tyto informace mohl předat.
Ondřej Platzer Plzeňák každým coulem, který ledacos zhejtuje nebo pochválí.
Jan Pachta Netalentovaný baskytarista, nadšený grafik a amaterský filmař. Fanoušek Star Wars, komiksů a spousty dalších nerdských záležitostí.
Zora Makovská Věčný snílek a hudební závislák. Jinak také studentka grafického designu, co holduje pivu a černé barvě.
Michal Nejedlý Produkčně schopný workoholik. Po několika světelných letech též absolvent oboru Popularizace hudby a organizace hudebního života. Milovník hudby hlásající úpadek kulturních hodnod s příchodem doby KABÁTské.
Václav Ruttkay Studuje grafiku, neustále poslouchá hudbu, obráží koncerty a mastí v kapele na basu. V jednom kuse si něco čmárá a tuš se stala jeho nejlepší kamarádkou. Vyžívá se ve vaření a reprezentuje republiku v zevlování.
Aneta Jakubcová Pár znaky na klávesnici nepopsatelná. Tmavovlasá střelená holka s klučičím sestřihem a úsměvem na rtech. Ráda se vizuálně kochá.
Maria Mochalova Relativně obyčejná 20letá milovnice elektronického rocku, sushi a pin-up slečen, pocházejíc z dalekého severu (kde nenarazíš na medvědy, ale pouze na hipstery). Kromě toho má v oblibě i nejmodernější moderní umění 21.století, včetně módy a fashion.