Tip Metronome festival @ Výstaviště

Festival Metronome se jako mladší brácha oblíbených United Islands kasá s nadílkou, které nelze nepodlehnout. Iggy Pop, Foals, Crystal Fighters nebo The Kooks na něm zahrají a oslaví tak jeho první ročník. Odpočítávejte dny na kalkulačce v mobilu!

Vše proběhne o víkendu 25. a 26. června na Výstavišti v Holešovicích. Bude se začínat odpoledne a pojede se až do noci, a pokud umíte věci plánovat, zvládnete Metronome spojit i s programem, který ve stejné době nabízí United Islands. Na zahřátí si pusťte klipy některých headlinerů a následně, až budete omámeni, kupte si lístky a přihlaste se na fb zde.
Iggy Pop. Kdo ho nezná, ať využije služby Googlu a zeptá se sám sebe: "Co jsem se svým životem dělal, že jsem ještě nikdy neslyšel o Iggy Popovi?" Iggy nedávno vydal desku Post Pop Depression, z který je i tenhle singl.
Foals taky není důvod příliš představovat. Hráli kdysi na Rockáči, Yannis plaval po lidech, měli ty nejlepší klipy od Nabila a zahráli si i ve Skins. Na Metronome festivalu zahrají skladby převážně z jejich loňské desky What Went Down, ke které vznikl i tenhle super otáčecí videoklip.
The Kooks jsou takoví hodní britský kluci. Což ale neznamená, že se při jejich koncertě nebudou holky kroutit v bocích a kluci pohazovat vlasama.
Byla doba, kdy měly všechny nový kapely v názvu slovo crystal. Crystal Fighters zůstalo, stejně jako oni zůstali v našich playlistech. Britské deníky a magazíny o nic prohlašují, že víc energie do živého vystoupení nikdo nedává a jako poslední důkaz toho, že bychom si jich měli všímat, je to, že jejich poslední koncert v Praze byl SOLD OUT.
Divoká karta patří Ghostpoet. Jel tour jako předskokan Metronomy i Jamie Woonovi a byl nominován na Mercury Prize. Dvakrát.
ČTĚTE DÁL: