Rozhovor Kadebostany

Kapela Kadebostany, jeden z headlinerů Nouvelle Prague, naše oblíbeného a zároveň i jediného showcase festivalu u nás, by z vás ráda udělala občany své země. Jsou z republiky Kadebostany, která má skvělé vztahy se Švýcarskem, a na otázky nám odpovídal ten nejzodpovědnější – prezident země. Už z toho vám musí být jasné, že tento rozhovor má k serióznosti daleko.

Právě jsem vyhrála jackpot, tak jsem na půl cesty k tomu, abych se stala Kadebostankou! Co můžu očekávat, když se stanu občankou vaší země?

Šťastlivče! Tvůj život se změní k lepšímu, nyní budeš mít skutečný domov. Ne ten, který ti byl určen, ale ten, který sis vybrala.

Oblečení, které nosíte na stagi, je v armádním stylu. Snaží se Kadebostany převzít kontrolu nad ostatními státy?

Ano, samozřejmě. Máme k tomu tu nejlepší zbraň – hudbu.

Vaše zpěvačka Amina má velice silný hlas. Má nějaké hudební vzdělání?

Potkal jsem Aminu v jednom baru v republice Kadebostany a pomyslel jsem si, že by mohla být skutečně dobrá pro reprezentaci alba „Pop Collection.“ Toto album se skládá ze všech hitů, které nám točili v kadebostanském národním rádiu.

Kontaktoval vás management Nouvelle Prague po vašem předchozím koncertě v Paláci Akropolis? Nebo víte, jak si vás našli?

Spojili se s naší náborovou službou. Jsme v současné době docela známí v Evropě, převážně díky naší jedinečné hudbě a nadpozemským koncertům.

Nyní jste na turné, jak to zatím jde? Máte nějaké šílené historky z tour?

Jsme na tour už tři roky a ano, máme šílené zážitky, ale ty si necháme pro bulvár.

Nouvelle Prague je showcasový festival, kde zahrají i kapely, o kterých jsme nikdy neslyšely. Hraje se vám lépe vedle takových nebo naopak vedle velkých kapel?

Ani mě moc nezajímá, jestli je kapela velká nebo malá, důležité je, aby u mě jejich představení vyvolalo emoce. Pak jsem šťastný.

Kdo jsou další členi vaší živé hudby? Jak dlouho spolu hrajete?

Všichni jsou to hrdí muzikanti Kadebostany, jsou ti nejlepší v mé zemi a hrajeme spolu už několik let.

Na Kadebostany a jejich popovou smršť se můžete těšit už v pátek 6.listopadu v areálu pivovaru Staropramen v rámci festivalu Nouvelle Prague. Na fb event se hlaste zde.
ČTĚTE DÁL: