Tip IAMX @ Fléda

Po delší době se IAMX vrací na Moravu. Minule to byla Olomouc a S-Cube, tentokrát to je Brno a Fléda. Předtím to byly Volatile Times, nyní to bude Metanoia. Chystejte černé střevíce a rukavice, v pondělí 7.března budou třeba.

IAMX spolčení kolem vyvržence z britských ostrovů, Chrise Cornera, si získali stabilní místo ve vkusu českých fanoušků. Do Prahy se vrací s každoroční přesností (kromě doby nemoci hlavního protagonisty), kluby naplňují na hranici prasknutí a merch vyprodávají rychlostí blesku.

Nyní si konečně vzpomněli i na Brno a plánovaným koncertem na Flédě si šplhli i u těch, kteří za nimi v listopadu vážili cestu po hopkavé dé-jedničce. Pro tentokrát se vyhnete kostrbaté cestě, stačí skočit na šalinu a vystoupit na Hrnčířské.

A až tam budete, uslyšíte skladby z nejnovější desky Metanoia spolu s osvědčenými skladbami z minulosti, uvidíte nejživější koncert března a pokud s sebou vezmete někoho, kdo je uvidí prvně, uvidíte po koncertě euforii v jeho očích. To za návštěvu koncertu stojí, ne?

Pokud ovšem stále váháte, koukněte se z okna. Sněží i u vás? A vidíte na ulici lidi, kteří si dopínají bundu až ke krku? Pokud se při tomto pohledu i jen maličko usmíváte, zapněte IAMX, vemte do ruky sklenku vína a v teple domova škodolibě tančete. Podobný pocit budete mít i 7.března na Flédě až IAMX začnou hrát. Místo topení vás bude hřát pohled na ně, místo škodolibých úsměvů vás potěší hudba tančící ve vašich uších. Už neváhejte. Na fb event se hlaste zde.
ČTĚTE DÁL: