Tip Elekce @ Studio Prám, Café Jedna, AVU

Elekce vás nenechá spát - neustále se vyvíjí, hraje nonstop a rozšiřuje vaše znalosti. Čtvrtý ročník festivalu české elektronické hudby vám bude v patách celý týden - od pondělí 30. května do neděle 5. června.

Jména české elektronické hudby jsme zvyklí vídat po celý rok především jako supporty jmen zahraničních. To je jeden z důvodů, proč má festival české elektronické hudby smysl - nová i prověřená jména pozve jednou za rok do Prahy, nováčkům je představí, zkušenější opráší taneční kreace. Jako jediný český festival elektronické hudby musí na bedrech nést váhu vzdělávání mnoha generací. Jak je ale vidět, vzdělanost bere vážně a odborný kurz potrvá celý týden.

Od pondělí 30. května do čtvrtka 2. června tak vytáhnete zápisníčky, ořežete tužky a budete zapisovat přednášky vážených profesorů z univerzity Radia Wave, svou přednáškou vás obohatí i profesorka z Izraele Adi Ulmansky, vaši slovenštinu prověří lektorka Katarzia a na celkový pořádek v učebně bude z inspekce ostražitým okem dohlížet Floex.
Dozvíte se o postavení žen v hudbě, o hudbě a sociálních sítích, jak fungují hudební recenze nebo třeba o fungování streamovacích služeb. A pozor, vstup na přednášky je zdarma.

Hlavní částí festivalu samozřejmě budou koncerty, DJské sety, krabičkování, ťukání do kláves a točení vinylů. Můžete se těšit na Ba:zel, Aid Kida, Himalayan Dalai Lama, Troniqa nebo na ABAB. Vše na jednom místě a v jednom prodlouženém dni. Začínáme v pátek v sedm večer a končíme se zakokrháním kohouta ráno v neděli v šest.

Lístky na 36 hodinový taneční maraton budou k dostání na místě ve Studiu Prám. FB event hledejte zde.
ČTĚTE DÁL: